PUCHAR SĄDECCZYZNY
KLASYFIKACJA

PUCHAR SĄDECCZYZNY 2018 / 2019

Cykl 10 otwartych turniejów klubowych rozgrywanych raz w miesiącu. (8 najlepszych wyników zaliczanych do rankingu końcowego). Cała pula wpisowego do podziału (na koniec cyklu - pierwsza trójka ( udział w minimum 5 turniejach)). Dodatkowo najlepszy MVP wygywa tarcze BLADE 5. Punktacja wybryków : SL 18 (1 pkt) - 9 (10 pkt) ; HF 100-109 (1 pkt), 110-119 (2 pkt), 120-129 (3 pkt), 130-139 (4 pkt), 140-149 (5 pkt), 150-153 (6 pkt), 154-157 (7 pkt), 158-161 (8 pkt), 164-167 (9 pkt), 170 (10 pkt) ; MAX 171 (1 pkt), 180 (2 pkt).
PUCHAR SĄDECCZYZNY Rozpoczęcie turnieju : 09.08.2018 r Zakończenia turnieju : 09.05.2019 r

07.09.2018

Adam Bazuń
2. Karolina Lorek 9 pkt 3. Tomasz Gazda 8 pkt 4. Sabina Gazda 7 pkt 5. Darek Wójcik 6 pkt 6. Mieszko Ciuła 5 pkt 7. Elżbieta Żarnecka 5 pkt

15.10.2018

Kamil Krupka
2. Łukasz Cisoń 9 pkt 3. Mieszko Ciuła 8 pkt 4. Darek Wójcik 7 pkt 5. Karolia Lorek 6 pkt 6. Adam Bazuń 5 pkt 7. Sabina Rafalska 4 pkt

09.11.2018

Andrzej Kubacki
2. Adam Bazuń 9 pkt 3. Mieszko Ciuła 8 pkt 4. Kamil Krupka 7 pkt 5. Krzysiek Piszczek 6 pkt 5. Sabina Rafalska 6 pkt 7. Kazek Sitarz 5 pkt 8. Aśka Wideł 4 pkt

07.12.2018

Kamil Krupka
2. Łukasz Cisoń 9 pkt 3. Mieszko Ciuła 8 pkt 4. Krzysiek Piszczek 7 pkt 5. Andrzej Kubacki 6 pkt 5. Darek Wójcik 6 pkt 7. Sabina Rafalska 5 pkt 7. Michał Krogulski 5 pkt 9. Kazek Sitarz 4 pkt

RANKING

1. Mieszko Ciuła 71 pkt 2. Kamil Krupka 70 pkt 3. Adam Bazuń 46 pkt 4. Darek Wójcik 45 pkt 5. Karolina Lorek 42 pkt 6. Andrzej Kubacki 33 pkt 7. Łukasz Cisoń 28 pkt 8. Dawid Cisowski 25 pkt 9. Sabina Krupka 20 pkt 10. Zbigniew Orzeł 20 pkt 11. Krzysiek Piszczek 17 pkt 12. Kazek Sitarz 14 pkt 13. Stanisław Kubacki 11 pkt 14. Krystian Kubacji (jr) 11 pkt 15. Alicja Cisowksa 10 pkt 16. Mateusz Stróżak (jr) 9   pkt 17. Stanisław Sowa 8   pkt 18. Tomasz Gazda 8   pkt 19. Sabina Gazda 7   pkt 20. Agnieszka Hornik 7   pkt 21. Wojciech Galbarczyk 6   pkt 22. Damian  Olchawa 6   pkt 23. Elżbieta Żarnecka 5   pkt 23. Iza Jaśkiewicz 5   pkt 24. Michał Krogulski 5   pkt 25. Jacek Kiełbasa 5   pkt 26. Aśka Wideł 4   pkt 27. Dominik Kubacki 4   pkt 28. Kazimierz Kubacki 4   pkt 29. Szymon Rosiek 4   pkt

OSTATNI TURNIEJ

1. Mieszko Ciuła          10 pkt 2. Dawid Cisowski 9 pkt 3. Darek Wójcik 8 pkt 4. Zbigniew Orzeł 7 pkt

MVP

1. Łukasz Cisoń 9  pkt (SL 16 ; HF 100, 120 ; max 180) 2. Adam Bazuń 6  pkt (max 3x180) 3. Karolina Lorek 2  pkt (max 2x171) 4. Tomasz Gazda 1  pkt (HF 100) 5. Krupka Kamil 1  pkt (HF 100) 6. Darek Wójcik 1  pkt (max 171) 7. Mieszko Ciuła 1  pkt (HF 105)

04.01.2019

Łukasz Cisoń
2. Mieszko Ciuła 9 pkt 3. Kamil Krupka 8 pkt 4. Karolina Lorek 7 pkt 5. Adam Bazuń 6 pkt 5. Stanisław Kubacki 6 pkt 7. Andrzej Kubacki 5 pkt 7. Krystian Kubacki (jr) 5 pkt 9. Darek Wójcik 4 pkt 9. Krzysiek Piszczek 4 pkt

01.02.2019

Karolina Lorek
2. Adam Bazuń 9 pkt 3. Darek Wójcik 8 pkt 4. Mieszko Ciuła 7 pkt 5. Krystian Kubacki (jr) 6 pkt 5. Andrzej Kubacki 6 pkt 7. Stanisław Kubacki 5 pkt 7. Mateusz Stróżak (jr) 5 pkt 9. Dominik Kubacki 4 pkt

01.03.2019

Kamil Krupka
2. Mieszko Ciuła 9 pkt 3. Dawid Cisowsk i 8 pkt 4. Adam Bazuń 7 pkt 5. Alicja Cisowska 6 pkt 5. Zbyszek Orzeł 6 pkt 7. Karolina Lorek 5 pkt

05.04.2019

Mieszko Ciuła
2. Kamil Krupka 9 pkt 3. Dawid Cisowski 8 pkt 4. Zbyszek Orzeł 7 pkt 5. Darek Wójcik 6 pkt 5. Andrzej Kubacki 6 pkt 7. Sabina Krupka 5 pkt 7. Kazek Sitarz 5 pkt 9. Mateusz Stróżak (jr) 4 pkt 9. Alicja Cisowska 4 pkt 9. Kazek kubacki 4 pkt

10.05.2019

Mieszko Ciuła
2. Dawid Cisowski 9 pkt 3. Darek Wójcik 8 pkt 4. Zbyszek Orzeł 7 pkt

07.06.2019

Kamil Krupka
2. Mieszko Ciuła 9 pkt 3. Stanisław Sowa 8 pkt 4. Agnieszka Hornik 7 pkt 5. Wojciech Galbarczyk 6 pkt 5. Damian Olchawa 6 pkt 7. Jacek Kiełbasa 5 pkt 7. Izabela Jaśkiewicz 5 pkt 9. Szymon Rosiek 4 pkt
WWW.DARTNS.COM.PL
PUCHAR SĄDECCZYZNY
KLASYFIKACJA

PUCHAR SĄDECCZYZNY 2018 / 2019

Cykl 10 otwartych turniejów klubowych rozgrywanych raz w miesiącu. (8 najlepszych wyników zaliczanych do rankingu końcowego). Cała pula wpisowego do podziału (na koniec cyklu - pierwsza trójka ( udział w minimum 5 turniejach)). Dodatkowo najlepszy MVP wygywa tarcze BLADE 5. Punktacja wybryków : SL 18 (1 pkt) - 9 (10 pkt) ; HF 100-109 (1 pkt), 110-119 (2 pkt), 120-129 (3 pkt), 130-139 (4 pkt), 140-149 (5 pkt), 150-153 (6 pkt), 154-157 (7 pkt), 158-161 (8 pkt), 164-167 (9 pkt), 170 (10 pkt) ; MAX 171 (1 pkt), 180 (2 pkt).
PUCHAR SĄDECCZYZNY Rozpoczęcie turnieju : 09.08.2018 r Zakończenia turnieju : 09.05.2019 r

07.09.2018

Adam Bazuń
2. Karolina Lorek 9 pkt 3. Tomasz Gazda 8 pkt 4. Sabina Gazda 7 pkt 5. Darek Wójcik 6 pkt 6. Mieszko Ciuła 5 pkt 7. Elżbieta Żarnecka 5 pkt

15.10.2018

Kamil Krupka
2. Łukasz Cisoń 9 pkt 3. Mieszko Ciuła 8 pkt 4. Darek Wójcik 7 pkt 5. Karolia Lorek 6 pkt 6. Adam Bazuń 5 pkt 7. Sabina Rafalska 4 pkt

09.11.2018

Andrzej Kubacki
2. Adam Bazuń 9 pkt 3. Mieszko Ciuła 8 pkt 4. Kamil Krupka 7 pkt 5. Krzysiek Piszczek 6 pkt 5. Sabina Rafalska 6 pkt 7. Kazek Sitarz 5 pkt 8. Aśka Wideł 4 pkt

07.12.2018

Kamil Krupka
2. Łukasz Cisoń 9 pkt 3. Mieszko Ciuła 8 pkt 4. Krzysiek Piszczek 7 pkt 5. Andrzej Kubacki 6 pkt 5. Darek Wójcik 6 pkt 7. Sabina Rafalska 5 pkt 7. Michał Krogulski 5 pkt 9. Kazek Sitarz 4 pkt

RANKING

1. Mieszko Ciuła 71 pkt 2. Kamil Krupka 70 pkt 3. Adam Bazuń 46 pkt 4. Darek Wójcik 45 pkt 5. Karolina Lorek 42 pkt 6. Andrzej Kubacki 33 pkt 7. Łukasz Cisoń 28 pkt 8. Dawid Cisowski 25 pkt 9. Sabina Krupka 20 pkt 10. Zbigniew Orzeł 20 pkt 11. Krzysiek Piszczek 17 pkt 12. Kazek Sitarz 14 pkt 13. Stanisław Kubacki 11 pkt 14. Krystian Kubacji (jr) 11 pkt 15. Alicja Cisowksa 10 pkt 16. Mateusz Stróżak (jr) 9   pkt 17. Stanisław Sowa 8   pkt 18. Tomasz Gazda 8   pkt 19. Sabina Gazda 7   pkt 20. Agnieszka Hornik 7   pkt 21. Wojciech Galbarczyk 6   pkt 22. Damian  Olchawa 6   pkt 23. Elżbieta Żarnecka 5   pkt 23. Iza Jaśkiewicz 5   pkt 24. Michał Krogulski 5   pkt 25. Jacek Kiełbasa 5   pkt 26. Aśka Wideł 4   pkt 27. Dominik Kubacki 4   pkt 28. Kazimierz Kubacki 4   pkt 29. Szymon Rosiek 4   pkt

OSTATNI TURNIEJ

1. Mieszko Ciuła          10 pkt 2. Dawid Cisowski 9 pkt 3. Darek Wójcik 8 pkt 4. Zbigniew Orzeł 7 pkt

MVP

1. Łukasz Cisoń 9  pkt (SL 16 ; HF 100, 120 ; max 180) 2. Adam Bazuń 6  pkt (max 3x180) 3. Karolina Lorek 2  pkt (max 2x171) 4. Tomasz Gazda 1  pkt (HF 100) 5. Krupka Kamil 1  pkt (HF 100) 6. Darek Wójcik 1  pkt (max 171) 7. Mieszko Ciuła 1  pkt (HF 105)

04.01.2019

Łukasz Cisoń
2. Mieszko Ciuła 9 pkt 3. Kamil Krupka 8 pkt 4. Karolina Lorek 7 pkt 5. Adam Bazuń 6 pkt 5. Stanisław Kubacki 6 pkt 7. Andrzej Kubacki 5 pkt 7. Krystian Kubacki (jr) 5 pkt 9. Darek Wójcik 4 pkt 9. Krzysiek Piszczek 4 pkt

01.03.2019

Kamil Krupka
2. Mieszko Ciuła 9 pkt 3. Dawid Cisowsk i 8 pkt 4. Adam Bazuń 7 pkt 5. Alicja Cisowska 6 pkt 5. Zbigniew Orzeł 6 pkt 7. Karolina Lorek 5 pkt

05.04.2019

Mieszko Ciuła
2. Kamil Krupka 9 pkt 3. Dawid Cisowski 8 pkt 4. Zbyszek Orzeł 7 pkt 5. Darek Wójcik 6 pkt 5. Andrzej Kubacki 6 pkt 7. Sabina Krupka 5 pkt 7. Kazek Sitarz 5 pkt 9. Mateusz Stróżak (jr) 4 pkt 9. Alicja Cisowska 4 pkt 9. Kazek kubacki 4 pkt

10.05.2019

Mieszko Ciuła
2. Dawid Cisowski 9 pkt 3. Darek Wójcik 8 pkt 4. Zbyszek Orzeł 7 pkt

07.06.2019

Kamil Krupka
2. Mieszko Ciuła 9 pkt 3. Stanisław Sowa 8 pkt 4. Agnieszka Hornik 7 pkt 5. Wojciech Galbarczyk 6 pkt 5. Damian Olchawa 6 pkt 7. Jacek Kiełbasa 5 pkt 7. Izabela Jaśkiewicz 5 pkt 9. Szymon Rosiek 4 pkt

01.02.2019

Karolina Lorek
2. Adam Bazuń 9 pkt 3. Darek Wójcik 8 pkt 4. Mieszko Ciuła 7 pkt 5. Krystian Kubacki (jr) 6 pkt 5. Andrzej Kubacki 6 pkt 7. Stanisław Kubacki 5 pkt 7. Mateusz Stróżak (jr) 5 pkt 9. Dominik Kubacki 4 pkt
WWW.DARTNS.COM.PL