MASTERS CUP
KLASYFIKACJA

DART MASTERS CUP 2019

Cykl 12 turniejów rankingowych w tym 4 turnieje mi-mo liczone podwójnie ( 10 najlepszych wyników liczonych do rankingu generalnego ( 7 zwykłych + 3 podwójne )). Cała pula wpisowego do podziału.
MASTERS CUP Rozpoczęcie turnieju : 25.01.2019 r Zakończenia turnieju : 20.12.2019 r

25.01.2019

Adam Bazuń
2. Mieszko Ciuła         19 pkt 3. Leszek Puchwski      18 pkt 4. Darek Wójcik         17 pkt 5. Aśka Wideł         16 pkt 5. Dawid  Cisowski       16 pkt 7. Alicja Cisowska         15 pkt 7. Mariusz Uszko         15 pkt

15.02.2019

Adam Bazuń
2. Mieszko Ciuła         19 pkt 3. Kamil Krupka           18 pkt 4. Karolina Lorek         17 pkt 4. Krzysiek Piszczek     17 pkt 6. Andrzej Kubacki       16 pkt 6. Krystian Kubacki (jr)16 pkt 6. Staszek Kubacki       16 pkt 9. Darek Wójcik         15 pkt 9. Mateusz Stróżak (jr)15 pkt 11. Sabina Rafalska     14 pkt 11. Mirek Dębossz       14 pkt

15.03.2019

Dawid Cisowski
2. Michał Krogulski      38 pkt 3. Krzysiek Piszczek     36 pkt 4. Mieszko Ciuła         34 pkt 5. Alicja Cisowska         32 pkt 5. Zbyszek Orzeł         32 pkt 5. Adam Bazuń         32 pkt 5. Darek Wójcik         32 pkt 9. Karolina Lorek         30 pkt 9. Mateusz Stróżak (jr)30 pkt 9. Krystian Kubacki (jr)30 pkt 9. Andrzej Kubacki       30 pkt 13. Staszek Kubacki     28 pkt

26.04.2019

Andrzej Trybuła
2. Adam Bazuń         19 pkt 3. Dawid  Cisowski      18 pkt 4. Mieszko Ciuła         17 pkt 5. Alicja Cisowska         16 pkt 5. Zbyszek Orzeł         16 pkt 7. Karolina Lorek         15 pkt

RANKING

1. Adam Bazuń 91 pkt 2. Mieszko Ciuła 90 pkt 3. Dawid Cisowski 89 pkt 4. Alicja Cisowska 79 pkt 5. Krzysiek Piszczek 70 pkt 6. Zbyszek Orzeł 68 pkt 7. Andrzej Kubacki 65 pkt 8. Darek Wójcik 64 pkt 9. Karolina Lorek 62 pkt 10. Mateusz Stróżak (jr) 61 pkt 11. Krystian Kubacji (jr) 46 pkt 12. Staszek kubacki 44 pkt 13. Michał Krogulski 38 pkt 14. Andrzej Trybuła 20 pkt 15. Leszek Puchowski 18 pkt 15. Kamil Krupka 18 pkt 17. Aśka Wideł 16 pkt 18. Mariusz Uszko 15 pkt 19. Sabina Rafalska 14 pkt 19. Mirek Dębsz 14 pkt

OSTATNI TURNIEJ

1. Zbyszek Orzeł 20 pkt 2. Andrzej Kubacki 19 pkt 3. Mieszko Ciuła 18 pkt 4. Krzysiek Piszczek 17 pkt 5. Mateusz Stróżak (jr) 16 pkt 5. Alicja Cisowska 16 pkt 7. Dawid Cisowski 15 pkt 7. Kazimierz Sitarz 15 pkt

WYBRYKI

Mieszko Ciuła (HF 106 ; max 180,171) Krystian Kubacki (HF 104) Darek Wójcik (HF 104) Dawid Cisowski (HF 114) Andrzej Trybuła (177) Andrzej Kubacki (180)

12.07.2019

I MIEJSCE
WYNIKI :

23.08.2019

I MIEJSCE
WYNIK :

20.09.2019

I MIEJSCE
WYNIKI :

18.10.2019

I MIEJSCE
WYNIK :

22.11.2019

I MIEJSCE
WYNIKI :

20.12.2019

I MIEJSCE
WYNIK :
WWW.DARTNS.COM.PL

24.05.2019

Zbigniew Orzeł
2. Andrzej Kubacki       19 pkt 3. Mieszko Ciuła         18 pkt 4. Krzysiek Piszczek     17 pkt 5. Mateusz Stróżak (jr)16 pkt 5. Alicja Cisowska         16 pkt 7. Dawid  Cisowski       15 pkt 7. Kazimierz Sitarz       15 pkt

21.06.2019

I MIEJSCE
WYNIK :
TURNIEJ PRZERWANY TURNIEJ PRZERWANY
MASTERS CUP
KLASYFIKACJA

DART MASTERS CUP 2019

Cykl 12 turniejów rankingowych w tym 4 turnieje mi-mo liczone podwójnie ( 10 najlepszych wyników liczonych do rankingu generalnego ( 7 zwykłych + 3 podwójne )). Cała pula wpisowego do podziału.
MASTERS CUP Rozpoczęcie turnieju : 25.01.2019 r Zakończenia turnieju : 20.12.2019 r

25.01.2019

Adam Bazuń
2. Mieszko Ciuła         19 pkt 3. Leszek Puchwski      18 pkt 4. Darek Wójcik         17 pkt 5. Aśka Wideł         16 pkt 5. Dawid  Cisowski       16 pkt 7. Alicja Cisowska         15 pkt 7. Mariusz Uszko         15 pkt

15.02.2019

Adam Bazuń
2. Mieszko Ciuła         19 pkt 3. Kamil Krupka           18 pkt 4. Karolina Lorek         17 pkt 4. Krzysiek Piszczek     17 pkt 6. Andrzej Kubacki       16 pkt 6. Krystian Kubacki (jr)16 pkt 6. Staszek Kubacki       16 pkt 9. Darek Wójcik         15 pkt 9. Mateusz Stróżak (jr)15 pkt 11. Sabina Rafalska     14 pkt 11. Mirek Dębossz       14 pkt

15.03.2019

Dawid Cisowski
2. Michał Krogulski      38 pkt 3. Krzysiek Piszczek     36 pkt 4. Mieszko Ciuła         34 pkt 5. Alicja Cisowska         32 pkt 5. Zbyszek Orzeł         32 pkt 5. Adam Bazuń         32 pkt 5. Darek Wójcik         32 pkt 9. Karolina Lorek         30 pkt 9. Mateusz Stróżak (jr)30 pkt 9. Krystian Kubacki (jr)30 pkt 9. Andrzej Kubacki       30 pkt 13. Staszek Kubacki     28 pkt

26.04.2019

Andrzej Trybuła
2. Adam Bazuń         19 pkt 3. Dawid  Cisowski      18 pkt 4. Mieszko Ciuła         17 pkt 5. Alicja Cisowska         16 pkt 5. Zbyszek Orzeł         16 pkt 7. Karolina Lorek         15 pkt

RANKING

1. Adam Bazuń 91 pkt 2. Mieszko Ciuła 90 pkt 3. Dawid Cisowski 89 pkt 4. Alicja Cisowska 79 pkt 5. Krzysiek Piszczek 70 pkt 6. Zbyszek Orzeł 68 pkt 7. Andrzej Kubacki 65 pkt 8. Darek Wójcik 64 pkt 9. Karolina Lorek 62 pkt 10. Mateusz Stróżak (jr) 61 pkt 11. Krystian Kubacji (jr) 46 pkt 12. Staszek kubacki 44 pkt 13. Michał Krogulski 38 pkt 14. Andrzej Trybuła 20 pkt 15. Leszek Puchowski 18 pkt 15. Kamil Krupka 18 pkt 17. Aśka Wideł 16 pkt 18. Mariusz Uszko 15 pkt 19. Sabina Rafalska 14 pkt 19. Mirek Dębsz 14 pkt

OSTATNI TURNIEJ

1. Zbyszek Orzeł 20 pkt 2. Andrzej Kubacki 19 pkt 3. Mieszko Ciuła 18 pkt 4. Krzysiek Piszczek 17 pkt 5. Mateusz Stróżak (jr) 16 pkt 5. Alicja Cisowska 16 pkt 7. Dawid Cisowski 15 pkt 7. Kazimierz Sitarz 15 pkt

WYBRYKI

Mieszko Ciuła (HF 106 ; max 180,171) Krystian Kubacki (HF 104) Darek Wójcik (HF 104) Dawid Cisowski (HF 114) Andrzej Trybuła (177) Andrzej Kubacki (180)

24.05.2019

Zbyszek Orzeł
2. Andrzej Kubacki       19 pkt 3. Mieszko Ciuła         18 pkt 4. Krzysiek Piszczek     17 pkt 5. Mateusz Stróżak (jr)16 pkt 5. Alicja Cisowska         16 pkt 7. Dawid  Cisowski       15 pkt 7. Kazimierz Sitarz       15 pkt

21.06.2019

I MIEJSCE
WYNIK :

23.08.2019

I MIEJSCE
WYNIK :

12.07.2019

I MIEJSCE
WYNIK :

20.09.2019

I MIEJSCE
WYNIK :

18.10.2019

I MIEJSCE
WYNIK :

20.12.2019

I MIEJSCE
WYNIK :

22.11.2019

I MIEJSCE
WYNIK :
WWW.DARTNS.COM.PL TURNIEJ PRZERWANY TURNIEJ PRZERWANY